درباره ما

مجموعه کملا با بهره گیری از دانش و تجارب همکاران و با سرمایه شخصی آنان در تولید محصولات فراوری شده شتر در سال 1398-1399وارد و پس از بحث و هم اندیشی، فعالیت خود را بر روی پوست شتر آغاز نمود تا بتواند با فعل و انفعالاتی پوست سخت شتر را به انعطاف و فرم دهدی برساند ، پس از آن در مرحله مقدماتی و تست به تولید کیف و کفش پرداخت و با برون سپاری با ماغل خانگی و کارگاه های کوچک به تولید این محصول پرداخت . همچنین همزمان به تحقیق و بررسی بر روی شیر و کوهان شتر بر آن شد، تا بتواند در زمینه آرایشی و بهداشتی نیزگام های مثبتی بردارد .

پس از یکسال همکاران ما با بدست آوردن فرمول مناسب ، اقدام به تولید چند نمونه کرم ارایشی و بهداشتی نمودند، در حال حاضر این محصول پس از تست و اخذ مجوزهای بهداشت و سلامت در فاز دوم طرح توسعه قرار گرفته است .

همچنین با تحقیق و بررسی جهت تولید شکلات و نسکافه، نمونه هایی تولید گردید که در فاز سوم توسعه در برنامه این مجموعه قراردارد .

در حال حاضر مجموعه کملاپس از ثبت برند کملا در سه رسته شغلی با تمرکز بر روی چرم CAMELLA LEATHER در نظر دارد پس از توسعه این محصول فازهای 1 (CAMELLA SKIN)و 2 CAMELLA FOOD خود را عملیاتی نماید ، امید است پس از مذاکرات با سرمایه گذاران که علاقه مند به تولید ملی و اشتغال زایی می باشند به این مهم دست یابیم .